Çağrı Merkezi : 0850 840 29 02
Arama

HİNDİ TANTUNİ (1.7 kg)

Üretici: Organik Satınal
₺77,90
1.7 kg lık büyük konserve paketiyle uzun süreli kullanım kolaylığı sağlar.Besin değerleri oldukça dengeli bir profile sahiptir.Özel besi yüksek proteinli hindi etini tantuni malzemeleriyle birleştirdik.Ortaya tadına doyulmaz hindi tantuni çıktı.
+ -
ÜRÜN BİLGİLERİ

İçindekiler : Hindi eti ,kapya biber , soğan,kurutulmuş domates,zeytinyağı,soya sosu,fesleğen,su. 
İster salatayla ,ister tercih edeceğiniz bir karbonhidrat kaynağıyla (pilav,makarna vb.) , isterseniz tek olarak tüketebilirsiniz.
İçeriğindeki hindiler özel besi çiftliklerinde gdo içermeden yetiştirilmiştir.
Protein , mikro besinler ve zeytinyağı ile tam ve dengeli bir öğün için idealdir.


Açılmadan son kullanma tarihine kadar tazeliğini korur.Açıldıktan sonra buzdolabında saklanması ve 2 gün içerisinde tüketilmesi tavsiye edilir

Ürün Değerlendirmeleri

Yorum Yap VAZGEÇ
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme yazabilir
  • Kötü
  • Mükemmel
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar

Fit Grains Kakaolu Pirinç Patlağı (Şekersiz-250gr)

Şekersiz Kakaolu Pirinç patlağı ile sabah kahvaltılarınızda bile pirinç tüketebilirsiniz. Ara öğünlerinizi keyifli hale getirebilirsiniz. Şekerli mısır gevreklerinin ve granolaların haricinde kaliteli bir karbonhidrat kaynağı olup tamamen şeker ilavesizdir. Pirinci pilav olarak tüketmekten sıkılanlar ve yulaf tüketmekte zorlananlar için mükemmel bir alternatiftir.Besin değerlerinde hiç bir kayıp olmadan gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz
₺13,90

Fit Grains Pirinç Patlağı (Şekersiz-250gr)

Şekersiz %100 Pirinç patlağı ile sabah kahvaltılarınızda bile pirinç tüketebilirsiniz. Ara öğünlerinizi keyifli hale getirebilirsiniz. Şekerli mısır gevreklerinin ve granolaların haricinde kaliteli bir karbonhidrat kaynağı olup tamamen şeker ilavesizdir. Pirinci pilav olarak tüketmekten sıkılanlar ve yulaf tüketmekte zorlananlar için mükemmel bir alternatiftir.Besin değerlerinde hiç bir kayıp olmayıp birebir pirinçle aynı besin değerlerine sahiptir.
₺13,90

Hindi Fileto (1.7kg)

%25 protein içeriğine sahip yanınızda taşıyabileceğiniz harika bir öğün seçeneğidir.
₺72,90

Hindi Tandır (1.7kg)

%22 protein içeriğine sahip yanınızda taşıyabileceğiniz harika bir öğün seçeneğidir.
₺82,90