Çağrı Merkezi : 0850 840 29 02
Arama

FitNut Doğal Fıstık Ezmesi (Net 360gr) - 3 adet

Üretici: FitNut
₺435,90
Tamamen şekersiz ve tuzsuzdur. İçeriği %100 Fıstıktan oluşmaktadır.
+ -
ÜRÜN BİLGİLERİ

Tüm FitNut ve FitGrains ürünleri, fabrikamızda haftalık olarak üretilen ürünlerden gelmekte ve siz değerli sevenlerine gönderilmektedir.

Fitnut Doğal Fıstık Ezmesi, diyetinize uygun bir atıştırmalık arıyorsanız mükemmel bir seçenektir. Bu ezme, yüksek protein içeriğine sahiptir ve 100 gramında 29 gram protein bulunur. Doğal içeriklerden üretilen ezme, lezzet olarak da hafif tatlı bir seçenektir. Palm yağı içermeyen Fitnut Doğal Fıstık Ezmesi, net 360 gr paketler halinde satışa sunulur ve her an atıştırmalık olarak kullanılabilir. Çantanızda taşınabilir ve 3 adet olarak paketlenmiştir. Protein açısından zengin ve sağlıklı bir atıştırmalık arayanlar için ideal bir ürün olarak karşımıza çıkar. Satın alarak diyetinizi tamamlayıcı bir şekilde destekleyebilirsiniz.

Paket içeriği 3 adet net 360-370 grlık kavanozlarda gönderilmektedir. Toplam gönderilecek net 1080-1110 gramdır .İçeriği şekersiz,tuzsuz katkı maddesiz fıstık ezmesidir.
Katkısız tamamen doğal fıstık ezmesi satışı başlamıştır.Saf fıstık ezmesinin tadı bir tık uzağınızda.Bir çok üründeki ekstra yağ-şeker-tuz vb. gibi hiç bir katkı maddesi barındırmaz.Tamamen doğal %100 fıstık ezmesidir.Rengi doğal fıstık rengidir ve tamamen yerli fıstıklardan üretilmiştir.Yabancı menşeili fıstık ezmelerini alırken yaşadığınız domuz yağı vb. gibi tereddütleri bir kenara bırakabilirsiniz.Kıvamı ve yoğun tadıyla bu lezzeti tatmaya davetlisiniz.Bir kavanoz fıstık ezmesi brüt net 360-370 gramdır .

Fitnut Doğal Fıstık Ezmesi, diyetinize uygun bir atıştırmalık arıyorsanız mükemmel bir seçenektir. Bu ezme, yüksek protein içeriğine sahiptir ve 100 gramında 29 gram protein bulunur. Sadece yer fıstığından üretilen ezme, lezzet olarak da hafif tatlı bir seçenektir. Palm yağı vb. hiç bir katkı içermeyen Fitnut Doğal Fıstık Ezmesi, net 360 gr paketler halinde satışa sunulur .Protein açısından zengin ve sağlıklı bir atıştırmalık arayanlar için ideal bir ürün olarak karşımıza çıkar. FitNut Fıstık ezmesini satın alarak diyetinizi tamamlayıcı bir şekilde destekleyebilirsiniz



Besin Değerleri

Ürün Değerlendirmeleri

Yorum Yap VAZGEÇ
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme yazabilir
  • Kötü
  • Mükemmel
içerik
piyasadaki özel hatta tarım kredi birliklerine ait olanlar da dahil tüm fıstık ezmelerinin içeriklerinde "ESER MİKTARDA FINDIK" & CEVİZyazmakta

FINDIK ALERJİSİ OLAN BİRİSİ İÇİN SAF FISTIK EZMESİ ARIYORUM O BAKIMDAN SİZİN ÜRÜNÜNÜZ GERÇEKTEN FISTIK EZMESİ Mİ
D | 16.10.2019 13:51
Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır (2/0)
Yönetici bu yorumu yanıtladı
Ürünlerimiz %100 yer fıstığından oluşur Tesisimizde fındık ürünü işlenmemektedir.
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar

Doğal Yulaf Ezmesi (1kg)

Kepeksiz old fashion yulaf ezmesidir. Normal yulaf ezmelerinin haricine lif miktarı yüksek tek çekim(one roll) yulaf ezmesidir.Bu sayede lif miktarını kaybetmeden diğer yulaf ezmelerinin aksine daha uzun süre tokluk hissi sağlar
₺54,90

Rice Cake Pirinç Patlağı (135 gr)

%100 pirinçten oluşan her dilimi 9-11 gram olan yağsız,şekersiz tuzsuz saf bir atıştırmalıktır.
₺37,90

Rice Cream ( Çikolatalı - 400gr )

Dr.Pan Rice Cream pirincin hızlı emilimini sağlayan mükemmel bir besin kaynağıdır. Kaliteli karbonhidrat ve vitamin mineral dengesiyle ara ve ana öğünlerde tercih edilebilir.
₺89,90

Rice Cake Pirinç Patlağı (5kutu)

İçerisinde sadece pirinç bulunmaktadır.Tuz ,şeker,ilave yağ vb. hiç bir ek olmaksızın %100 patlamış pirinç ürünüdür.Ara öğünlerinizde uzun süreli kullanım rahatlığı yaşarsınız. 1 adet kutu 120/140 gr dır ve ortalama 12/14 adet Rice Cake içermektedir.
₺179,90